| spargatorul a întrebat:

Am fost in spatele la cinematograful Florin Piersic si un baiat a spus sa ma duc cu elintrun bloc acentia se numea,, blue models " a zis ca imi da 50 de euro pe ora plus produsul respectiv. Am facut niste poze so a spus ca trebuie sa dau 50 de lei ce ziceti sa ma duc? Are rost mie mi-ar placea. Funda cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| Dragos_Munteanu_1992 a răspuns:

E teapa! sfatu meu e sa nu te duci, iti va lua banii si nu nu-l vei mai gasi niciodata daca ar fi sa dea 50 euro pe ora crezi ca ar mai fi oameni care sa isi rupa coatele la munca? toti s-ar duce acolo. Sfatul meu e sa nu te duci iti va cere 50 lei apoi iti va mai cere inca ceva banii si pa

1 răspuns:
| XcrisSSx a răspuns:

Buna! Sfatul meu este ca daca tot ar fi sa fie adevarata chestia asta eu zic sa te duci dar prima data faci pozele si dupa dai banii! Daca nu accepta ai grija ca este inselatorie! Bafta si ai grija cu cine vorbesti!