| Skylimit a întrebat:

Am o intrebare : Pot sa ma fac un traducator de carte cu o singura limba straina (engleza)?

Răspuns Câştigător
| PulbereDeStea a răspuns:

Daca sti o limba straina, poti. Acum nu stiu, poate se cere o a doua limba straina. Dar nu cred asta, deoarece daca stii engleza, lucrezi doar cu engleza. Si bineinteles trebuie sa stii limba romana la perfect. Uite aici, poate te ajuta: http://traducatordecarte.blogspot.ro/......carte.html

2 răspunsuri:
| S0XoSoxo a răspuns:

Da atata timp cat te bazezi pe engleza nu pe alta limba strainta poti sa te duci si un call senter

| S0XoSoxo a răspuns:

Call center