| Stefan75262 a întrebat:

am o întrebare să vă pun.Care este cea mai bună țară unde se câștigă bani mulți?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Judecand dupa masinile super scumpe si luxoase as spune ca Romania. Socant pentru toata lumea, cum este posibil ca in Romania sa existe atatea masini de sute de mii de euro, de unde atata banet?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Luxembourg e tara cu cele mai mari salarii

| Eireann a răspuns:

"Ce-a" mai buna? Dar tu ce stii sa faci pentru bani multi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce faci. Pentru ca in unele tari europene ai salariu mare daca muncesti fara studii, dar in alte tari (americane) ai salariu mai mare daca ai terminat facultate. Si oriunde esti "special ales" de sefi, te imbogateste, orice tara. Daca vrei sa vinzi ceva, o tara unde e moneda valoroasa.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

rolling on the floor
Vai de capul meu...

| ValentinGabi a răspuns:

Anglia sau USA

| AlexandraElene9009 a răspuns:

Poti câștiga mulți bani cam in orice tara dacă locul de munca e bun, dar cei mai mulți romani sunt plecați in Italia sau Spania dar eu am o impresie ca salariile din America sunt mult mai avantajoase însă aa îți găsești ceva de locuit acolo cred ca e greu!