| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare, un parteneri glovo iti poate face rost de o masian electrice (permis B)? Adica o masina electrica cu autonomie de peste 100 km de preferabil aproape 200 km autonomie in Bucuresti. Si chiria cam cat ar fi? Depaeste 300 lei saptamanal? O masina electrica normala cu autonomie mare peste 130km. Vehicule valabile cu permis B cu o vechime de sub un an.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un Logan văd că se da cu 400 lei pe săptămână. O electrica cred că e dublu

| KovacsB a răspuns:

Adica faci doua livrari si te duci sa incarci masina.
Misto servici.

| Stefa0072004 explică:

Unii parteneri închiriază și mașina.