| Tomboygirl a întrebat:

Am și eu o curiozitate... Câți bani câștigă un detectiv particular?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate spune exact, depinde de cati clienti are si de complexitatea cazurilor. Poate castiga cateva sute de lei dar si cateva zeci de mii de lei pe luna.

1 răspuns:
| ElaIliesi a răspuns:

Depinde de cati clienti ai si ce au nevoie de la tine.
De exemplu pentru investigații private tariful este intre 330 ron – 2000 ron. Pe site aici au preturi si pentru alte servicii si iti poti face o idee mai buna: https://detectivpremium.ro/