| vl96cos a întrebat:

Cat consta un detectiv particular si cat de eficient este?

2 răspunsuri:
| ElaIliesi a răspuns:

Consultanta este gratuita iar tarifele practicate sunt cam asa:
-supraveghere: intre 50 ron – 300 ron pe oră, in funcție de complexitatea cazului
-investigații private: complexitate mica si medie: intre 330 ron – 2000 ron pe caz, complexitate mare: peste 2500 ron pe caz
-infiltrări personal: intre 1500 ron – 3000 ron pe saptamană per detectiv, in functie de complexitatea acțiunii
Eu ca detectiv particular il recomand pe https://detectivpremium.ro/