| Horica00 a întrebat:

As dori ca anul viitor sa dau la Academia de Politie pentru a imi urma visul din copilarie (mi-as fi dorit si anul asta dar nu a depins de mine din pacate). Problema este ca eu am intrat deja la Facultatea de Limbi si Literaturi straine din cadrul Universitatii Bucuresti si as vrea sa stiu, daca in cazul in care voi fi admis la academie, voi putea face si facultatea aceasta, la care nu as vrea sa renunt, in idea ca o voi face la fara frecventa.Am cerut anumite pareri si mi s-a zis ca nu se poate (inteleg ca fizic nu prea am cum, dar exista vreo reglementare in acest sens?). Deci, daca voi fi admis la academie, pot urma cursurile unei alte facultati in paralel, tinand cont ca le voi face la fara frecventa?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Academia de politie = corupție = polițiști mână în mână cu infractorii.