| iMuzic a întrebat:

as vrea sa ma angajez intr-un OMV pe post de casier dar v-as intreba daca este greu sa folosesti casa de marcat?

3 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Acest lucru este bineanteles posibil!
Raspunsul: Nu este greu!
Este un lucru usor, chiar banal acest lucru.
Asta este ultimul criteriu de care trebuie sa va faceti griji.
In momentul angajarii vi-se va face o instruire a folosirii casei de marcat, de altfel puteti,, marca" verbal acest lucru, dar 90% vi-se fa face o instruire.
Nu este un lucru greu, cum am scris si mai sus, este chiar foarte banal.
Fara emorii, asta este o problema ce nu ar trebui sa se incadreze in acest cuvant.
O zi buna! Sper ca v-am ajutat, asta in urma informatilor prezentate de dumneavoastra, bineanteles.

| Roliii a răspuns:

Nu

| IngerasulMicutz a răspuns:

Nu...lol.