| Ofatacuvise a întrebat:

E greu sa lucrezi cu casa de marcat? Vreau sa ma angajez intr-o cofetarie si nu stiu daca o sa ma descurc, mi-e sa nu gresesc sad

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Pentru inceput, tu ii vei asista si ajuta mai mult cu vanzarea/productia si curatenia, apoi te vei ocupa de toate acestea. Nu te stresa, nimeni nu te vrea stresata. Eficienta poti fi indeplinind atributiile cerute, mai putin asta caci poti invata in timp. Spor la lucru!

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

E destul de simplu, inveti intr-o zi-doua fara probleme.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Cu timpul o sa înveți nu îți face griji. Si de obicei cei care de-abia s-au angajat nu sunt pusi direct la casă decât dacă este neapărată nevoie. Oricum le îi poti ruga pe cei care au lucrat acolo sa îți arate cum se lucrează la casă.