| SadicJoker a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa stiu ce locuri de munca te accepta cu tatuaje?
Am un tatuaj pe incheietura de la mana stanga si doresc sa imi fac toata mana stanga plina cu tatuaje si as dori sa stiu deoarece trec clasa a 12 a si sa stiu pe ce domeniu sa ma indrept.

Răspuns Câştigător
| Ohaithar a răspuns:

Din păcate la noi orice muncă în customer service, mai ales când interacționezi cu clientul, va trebui să îți ascunzi tatuajul. Dacă vrei să îți faci mâneci va trebui să porți cămăși. Poate totuși după ce termini tu și intri în clasa muncitoare, vom ajunge și noi la nivele europene, în care nu contează cum arăți pentru a obține un job.