| eddieoffroad a întrebat:

cand se fac preselectiile "Romanii Au Talent"?

9 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

In Septembrie.
Fundita?puppy dog eyes

| machupi8t a răspuns:

Vrei s te duci?laughing

| BluishAngel a răspuns (pentru machupi8t):

De ce iti bati joc de el/ea? Poate ca nu vrea sa mearga, o fi intrebat doar de curiozitate.Si chiar daca ar vrea, care ii problema ta? Daca nu ii raspunzi cu ceva folositor, de ce te mai sinchisesti atunci? raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| machupi8t a răspuns (pentru BluishAngel):

Da tu de ce te pui cu mine? N u imi calca nervii fufowinking Nu i-am zis nimic rau sau sa imi bat joc de el/ea. Nu fac nimic pentru. puncte. Nici nu ma intereseaza site-ul asta pentru. intelectualnici laughing Asa ca hai jet.

| BluishAngel a răspuns (pentru machupi8t):

In primul rand, sunt fata, nu fufa.Si nu vad ceva rau in faptul ca mi-am spus parerea.Si jet ii zici lu' mata.

| eddieoffroad explică (pentru machupi8t):

Da

| machupi8t a răspuns (pentru BluishAngel):

Asa'i zici tu lu mata fa javra happy

| BluishAngel a răspuns (pentru machupi8t):

Mersi,potaie laughing