| Username55 a întrebat:

Care este salariul net de debut al unui agent de politie? Dar al unui subofiter de pompieri?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune. In primul rand ca este confidential si in al doilea rand ca au diferite sporuri si difera de un loc de munca la altul. Sunt zeci de functii. In concluzie vei afla ca are, sa zicem 1900 lei, dar in realitate el primeste undeva la 2300 sau peste.

| Violleta2022 a răspuns:

Salariul de debut al unui politist sau pompier este cel mediu pe economie, peste care se adauga sporurile de noapte si turele de weekend.

| apostolrazvan10 a răspuns:

Undeva pe la 2300 lei