| UngureanuFlorin a întrebat:

Caut si eu un loc de munca la domiciliu e pc de referat operator call center, reclame etc.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum crezi tu ca ai sa fii operator call center de acasa?

un job in fata calculatorului, acasa, din care sa castigi un ban cat de cat presupune si niste calificari, gen sa stii programare, web design, sa scrii articole serioase samd.

| UngureanuFlorin explică (pentru suntserios):

Pai stiu cate ceva... Ms pentru parere

Răspuns utilizator avertizat
| NicollHellen a răspuns:

Dacă ești în căutarea unui job part-time, dacă dorești să înveți anumite strategii și noțiuni de calitate care să te ajute în dezvoltarea ta personală și profesională, atunci te invit pe blogul meu : http://ladys-business.blogspot.ro/

| Unstopable a răspuns:

Video chat