Întrebare recomandată | Wh0Me a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Zootehnie si Facultatea de Biotehnologii din cadrul Universitatii de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti? Vreau detalii despre fiecare in parte gen ce materii se studiaza acolo, ce poti devenii dupa terminarea acestor facultati, care este mai buna si daca este una dintre ele de viitor, daca se merita sa urmezi una din aceste facultati, si daca cineva este sau a fost la una dintre ele sa precizeze. Multumesc dau funda+ vot!

1 răspuns:
| Crocodilul01 a răspuns:

Http://www.usamv.ro/
Daca te pasioneaza asa ceva e bine sa te duci acolo! Succes in viitoarea cariera.