| Alexandru657 a întrebat:

Daca fac Academia de Politie pentra a deveni ofiter ma ajuta cu ceva daca fac si Dreptul?

1 răspuns:
| Damian_Emi_2000 a răspuns:

Salut daca vrei cu adevarat, sa devi ceva mai bun decat politist, pot sa te ajut.In primul rand dupa ce termini gimnaziul, faci o cerere la director si ai spui ca vreai sa mergi la Campul Lung.Acolo hainele, mancarea, si etc sunt absolut gratuite.te intretin ei si poti sa devi ceva mai bun decat un politist.sau cauta pe net campul lung si ia legatura cu ei. acolo iti trebuie gramatica la romana, istorie, engleza, si sa fiu bun la sport.proba de sport sunt sigur ca oricine poate sa ia acea proba Succes...