| Andrei20022002 a întrebat:

Dupa ce termin liceul m-am hotarat sa urmez cursurile la Academia Tehnica Militara din Bucuresti. Daca eu sunt din Bucuresti, mai are rost sa stau in caminul unitatii?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa RacPac. El nu stie dar se baga in seama. Academia Tehnica Militara nu scoate infanteristi care alearga. Tehnicul unitatii sta undeva in punctul de adunare tehnica sau la punctul de comanda si nicdecum in linia intai.
Cat despre statul in camin, asta este obligatoriu (asa era pe vremea mea).

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Stai cu fratele tau de deasupra sau dedesubt sa mancati fasou si alergati ca rupti 5 km.
Bravo vreau sa te vad in prima linie cand dau rusi la noi in tara.

| Andrei20022002 explică (pentru Salontanul):

Stiu cu ce se mananca ATM-ul sunt la LM in Craiova si ni s-a ma spus si noua cate ceva despre fiecare academie. Oricum multumesc pentru raspuns! happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Andrei20022002):

Multumesc si eu pentru apreciere! Eu am fost infanterist. Sunt la pensie.