| OneTap a întrebat:

Exista licee cu profil de Reparații PC? Sau când te angajezi ca reparator PC(reinstalare windows,curățate de viruși,rescriere bios, etc) se cere un liceu anume?

Răspuns Câştigător
| EduardEdu1994 a răspuns:

Salut. Nu ai nevoie de un liceu sau curs pentru a face asta, este suficient să îți meargă capul, le poți învăța practicând.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista licee cu profil electrotehnic unde mai inveti electronica.
profil de liceu unde sa inveti sa instalezi windows nu exista.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Lol, nu. Poti sa ai si 8 clase, daca te duce capul, no problem.