| Nancu_Cristi_1996 a întrebat:

Salut TPU
In curand voi incepe studiile la facultatea de mecanica si mecatronica(politehnica Bucuresti) pe specializarea inginerie mecanica.
As vrea sa stiu daca voi gasi usor un loc de munca, unde m-as putea angaja si ce salariu as avea?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Trei sferturi dintre absolventii de facultate din politehnica lucreaza in cu totul alte domenii decat acelea in care s-au pregatit, cu exceptia absolventilor de automatica -calculatoare si electronica.

1 răspuns:
| altrix a răspuns:

Service auto ca ajutor mecanic -2500 lei