| hasiuc a întrebat:

Intentionez sa ma angajez la ATLASIB sofer pentru colegarie categoria C / CE. Ce e cu firma asta e cineva care a lucrat la ei? Ce salariu ofera? Multumes.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu trebuie sa intrebi aici.Salarul depinde de la judet la judet.Un raspuns clar il poti primi direct la firma unde vrei sa te angajezi.Stiam ca in functie de ruta si distanta, dar daca e sa te frece de la ruta la ruta adica sa sofezi toata ziua, e posibil sa primesti mai mult.Numai la firma gasesti un raspuns.