| anonim_4396 a întrebat:

Merge treaba cu instructor fitness sau personal? Ce salariu au cei din acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| Jack99 a răspuns:

Ei cer tarif pe sedinta sau daca e instructor permanent la sala unde te duci, atunci are un tarif pe luna, care e evident mai mic decat tarifele pe sedinte. O sedinta e undeva la 40-60 RON, deci castiga bine.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu au salar. Legat de instructor, tot timpul trebuie sa creezi ceva nou in domeniu ca sa mearga. Tu la randul tau, trebuie sa ai o prezenta aproape perfecta.Ca renumeratie este...moderat!

| Violleta2022 a răspuns:

Merge daca ai sala ta, sau esti considerat unul dintre cei mai buni din zona, restul, se sta pe bara si se castiga cat sa nu moara de foame.