| anonim_4396 a întrebat:

Merge treaba cu instructor fitness sau personal? Ce salarii sunt in acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Salariul depinde mult de cate persoane ai, cu cat ai mai multe, cu cat salariul este mai mare. Si cu cat prinzi experienta in domeniu si ai mai multe diplome si certificate pe treaba asta, cu atat poti fi mai mult un instructor privat. Adica tu sa mergi la o sala, iti faci ab acolo si eventual sa colaborezi cu sala: le aduci x oameni intr-o luna, sa le micsoreze lor pretul la abonament si adaugi si tu in pret plusul pe care il vrei. Pretul depinde si daca le faci program de nutritie samd.