| Yooo3 a întrebat:

Salut TPU. Nu vreau sa ma judecati. Am fost vreo patru luni in spital. Am fost externat pe 12 ianuarie. Mi au spus medicii ca nu am voie sa lucrez dupa 22.00. Tot caut joburi si nu gasesc. Nu vreau sa ma pensionez. Am mai lucrat inainte dar in situatia actuala am senzatia ca nu o sa mai lucrez niciodata.

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

Unde? in ce oras? Este imposibil sa nu se găsească job-uri cu 1 sau max 2 schimburi! Ce meserie / calificare aveti? Puteti lucra prin II *( Întreprindere Individuală ) Sau PFA! Puteti sa va faceti programul cu doriti dvs.

| Yooo3 explică (pentru MistarGoGu):

Am lucrat si ospatar, si lucrator comercial si mai multe. Multumesc mult pentru incurajare!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce tip de job cauti si ce stii sa faci. Că joburi se gasesc.

| johnnny123 a răspuns:

Nu te judecăm, dar care este întrebarea?

| MistarGoGu a răspuns (pentru johnnny123):

Cauta omul un job in 1 sau maxim 2 schimburi... cred