| BOSSHAI a întrebat:

Salut TPU! Pentru cineva cu 2 ani de facultate (licență) la calculatoare și tehnologia informației, ce locuri de muncă s-ar găsi în domeniu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica nu ai terminat inca facultatea, daca ai facut numai 2 ani, asa-i?
Freelancer este cea mai buna solutie, ca pana nu termini facultatea si-ti iei licenta, nu te poate angaja ca specialist in IT.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ești realmente VALOROS, oriunde mai puțin la buget (lor le trebuie diplome)