| razvancoman1 a întrebat:

Poti sa intri la facultatea de Educatie Fizica si Sport daca termini la profilul STIINTE SOCIALE?
Dau funda!
Astept raspunsuri complexe!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Stiu ca se dadeau multe probe de sport la admitere, in general aici mergeau mai mult sportivi, si limba romana. si facultatile particulare au facultati de sport, dar acolo nu stiu care-i treaba. uite aici linkul de la fac din Bucuresti, vad ca au o brosura pentru admitere dar care-i pe bani, nu e pe net http://www.unefs.ro/index.php?l=RO&mp=11
succes!

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Nu pot intelege ce legatura are liceul cu facultatea? Poti da si la facultatea de fizica daca vrei dupa ce termini stiintele sociale.Tot ce conteaza e sa treci cu brio admiterea si probele de acolo