| Eron a întrebat:

Daca termini facultatea de educatie fizica si sport, ce anume poti lucra dupa aceea?

Răspuns Câştigător
| Jenn002 a răspuns:

Pai poti lucra ca profesor de sport, ca antrenor la o sala sau poti sa iti deschizi sala ta proprie, de ce nu?!
funda?happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Profesor de sport dacă ai și modul de pedagogie făcut în timpul facultății.
Pa, pa.

| MissxD a răspuns:

Sportiv, profesor de sport big grin, antrenor. Bafta!

| Deea a răspuns:

O varianta ar fi profesor de sport

| negru30 a răspuns:

Cofetar

| Sk1j4 a răspuns (pentru negru30):

rolling on the floor) Respectlaughing))

| Sk1j4 a răspuns (pentru negru30):

Pai in timpul facultatii trebuie sa iti alegi ce vrei sa faci.Kinetoterapie sau Educatie fizica si sport.
Deci poti iesi Kinetoterapeut, profesor sport, nutritionist, antrenor chiar...
E o facultate foarte faina, usoara big grinTi-o recomand

| Mandark a răspuns:

Profesor de Educatie Fizica.

| danimazzz a răspuns:

Profesor de educatie fizica, sau antrenor.

| CosminRR a răspuns:

Profesor de sport, antrenor la o sala etc.

| pisikutza123 a răspuns:

Profesor de educatie fizica desigur, funda?

| RedFoxBiT a răspuns:

Profesor de educatie Fizica, sau poate un bun arbitru. funda. Multumesc