| Polistfever a întrebat:

SAlut TPU, poti sa te angajezi ca si asistent medical fara pile?happy Ma gandesc ca se poate90% din sectiile obisnuite poti sa intri ca si pila dar daca vorbim de sectii grele ca si upu sau ati unde cred ca chiar trebuie sa si stii ceva poti avea o sansa daca faci voluntariat la greu si vad aia ca esti bun? Sunt din Timisoara.

1 răspuns:
| BertescuIonut a răspuns:

Desigur ca poti intra daca stii foarte bine si vad cei de acolo ca te descurci. Trebuie sa ai ambitie macar incearca si daca nu te accepta aia e laughing Cu placere