| Gheorghe_Daniel_1999 a întrebat:

stie cineva jocuri bune?

Răspuns Câştigător
| paulica2003 a răspuns:

Lineage II big grin te sfatuiesc sa nu il incerci, ca produce dependenta

2 răspunsuri:
| YourDeath a răspuns:

''jocuri bune'' straight face Ce fel de jocuri? Vrei jocuri pentru un PC bun, sai pentru unul mai slab? Oricum, iti spun din propria experienta cateva: Darksiders 2, Alan Wake, Alan Wake's American Nightmare, Mass Effect 3, Dead Space 3, Crysis 3, Far Cry 3, Prototype 2, DmC(Devil may Cry 5), Sniper Ghost Warrior 2, Dead Island: Riptide, Metro: Last Light, Aliens: Colonial Marines, Battlefield 3...

| ViorelPopa321 a răspuns:

Tetris
Super Mario
Spider Soliter
si unul foarte intens:SAH