| andrey96u a întrebat:

stie cineva niste jocuri pc bune?

Răspuns Câştigător
| alex2222 a răspuns:

Uite catava:Call of duty black ops, cryis 2, gta 4 sau liberty city, age fo empires 3, age of empires 3 the warchies, age of empires 3 tha asian dynasties,company of heroes(toata serica pentru ca daca instalezi doar unul dintre ele iti da cateva misiuni iar celelalte jocuri sunt completarea), gta san andreas napoleon total war, empire total war, bulletstrom(ti-l recomad e foarte misto) si warcraft! Funda?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dacă îți place, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| me4ever98 a răspuns:

Metin 2 ro,ejocuri, sau scrii pe google jocuri download... sper ca te-am ajutat, pa-pa