| Sn00pyx a întrebat:

stie cineva la ce te poti angaja dupa ce faci facultatea de management hotelier?! funda+vot.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Te poti angaja la o receptie de hotel, la o agentie de turism sau pe nave de croaziera daca stii bine macar 2 limbi straine pe la receptie, ca manager nu prea te angajeaza nimeni daca de-abia ai terminat facultatea dar poti avea un mic avantaj la promovare pentru ca ai studii de profil, succes!

4 răspunsuri:
| anonim333 a răspuns:

La un hotel.

| Sn00pyx explică (pentru anonim333):

Esti mai praf decat mine.

| anonim333 a răspuns (pentru Sn00pyx):

Ce sa zic...

| chironescu a răspuns:

Apropo de management hotelier, uite cel mai destept software online gasit pana acum: http://hotelopro.com/hotelopro-administrare-hoteliera.aspx? Poti incerca sa colaborezi cu site-uri de acest gen si obtii comision pentru clientii adusi.