| VladuT1337 a întrebat:

Salut TPU! Sunt in clasa a 8-a si imi doresc sa lucrez ca IT-ist. Fiindca desi sunt un elev bun pot spune de acum ca nu ma potrivesc pentru alte job -uri, dar am un pc acasa si mi-au plăcut calculatoarele. Vreau sa stiu, pot invata lucruri de acasa despre programare care sa ma ajute sa am acest job?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Clasa a opta si nu te-ai prins inca la ce e bun internetul? => Intrebarea ta e retorica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca poti, trebuie doar sa vrei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți de pe Internet.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Da, poti. Insa ai grija la sursele de unde iti iei informatiile, unele sunt gresite si vei invata lucruri gresite.