| Somebody2538 a întrebat:

Sunt pe clasa a XII-a si imi doresc sa merg la Facultatea de drept. Vreau sa merg la Cluj, la UBB, unde se da o proba de rationament logic. Cum m-as putea pregati pentru admitere? Ce carti as putea folosi?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te pot ajuta informatiile continute in paginile referitoare la intelegerea intrebarilor dintr-un text scris si intelegerea intrebarilor de gandire logica; http://www.uvt.ro/files/b5948867bbf75ef16814b98c004f75bc1aedc59e/

| ȘefuLaValută a răspuns:

Dac zici sunt pe clsa a x||-a clar dreptul nu e pentru tine.Acolo trebuie sa ai o exprimare perfecta si un scris impecabil Ai zeci de variante!