| AdelinaPaulaPop a întrebat:

Buna!
As dori sa urmez facultatea de Drept din Cluj-Napoca, din cadrul Universitatii Babes-Bolyai si vreau sa ma pregatesc. Din cate stiu se da o proba bazata pe rationamentul logic, insa nu gasesc subiecte. Daca aveti cunostinte in domeniul acesta, exista culegeri, carti cu subiecte care m-ar putea pregati? Sau ati gasit voi online niste grile?
Multumesc!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Aici gasesti subiectele de rationament logic din 2014 la INM. In mod normal, pe site aparea si o Arhiva a subiectelor din anii trecuti (2010, etc), dar nu mai e disponibila. Daca te uiti pe pagina, poate o gasesti in alta locatie. Asta se da la Concursurile INM.
http://www.inm-lex.ro/displaypage.php?p=66&d=198
Daca doresti si alte subiecte, ma poti contacta pe privat.