| TPULion a întrebat:

Sunt un foarte bun comentator in cadrul sportului dar si al divertismentului/gaming-ului etc, aveti vreo idee daca vreo facultate din Bucuresti duce mai aproape de vreo meserie ce trage la comentator sportiv? Nu imi ofer o proprie parere, mai oricine ma pune sa comentez la meciurile de fifa, etc.

Răspuns Câştigător
| Seven07 a răspuns:

Jurnalism. Dar sincer eu zic sa te gandesti bine ce alegi ca facultate. Iti spun din experienta. Daca iti place probabil ca ai da randament maxim in asta dar exista si posibilitatea sa iti gasesti greu de munca.