Întrebare recomandată | Xbam a întrebat:

Ca sa ajungi un comentator sportiv cum e Bogdan Socol sau comentator sportiv jurnalist cum e Andrei Niculescu? Trebuie sa faci un liceu sau o facultate anume?

Răspuns Câştigător
| MihneaIonescu1989 a răspuns:

Uite eu sunt comentator acum am terminat da trebuie facultatea de jurnalist sau de litere cum se mai spune trebuie sa stii in primul rand ce e o stire un reportaj sau un interviu si trebuie sa stii si ce e off the record sau on the record eu cred ca Andrei niculescu colegul meu are experinta si este bun la digi sport si comentam excelent sau bogdan socol

| Xbam explică (pentru MihneaIonescu1989):

Mersi de raspuns.Tu ai fost si comentator la TVR? http://www.gsp.ro/......94692.html

| MihneaIonescu1989 a răspuns (pentru Xbam):

Da am fost

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihneaIonescu1989 a răspuns:

Vad ca ma sti