| fischer3 a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa lucrez ca livrator mancare si voiam sa stiu ce sugestii aveti. Sunt student si nu vreau sa depind de locul de munca si imi doresc sa pot lucra oricat de mult sau putin sau deloc. Este mai avantajos in acest caz sa imi fac PFA? Daca ma angajez la un partener, am nr minim de ore de lucru pe saptamana?

2 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Pfa = munca pe gratis,,, cand vrei sa il incizi sa vezi atunci taxe,,, parerea mea e ca mai ok e sa ii dai la angajator partea lui pe contract si cat iti da pe comanda e al tau nu sa iti mai bati capul si cu anaful

| fischer3 explică (pentru awspam):

Eu stiu ce zici, pe mine ma intereseaza mai mult partea cu programul. Diferenta de bani la cat lucrez cred ca e mica si nu ma intereseaza. Vreau sa gasesc varianta potrivita