| Bogduu1502 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de rap dar multi mi-au zis ca trebuie sa am un flow. Ce este acela un flow si cum il fac sau cum il imbunatatesc? Si cum imi pot imbunatatii talentele la compus versuri? (Fara sa citesc)

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Rap-ul reprezinta povesti puse in versuri. Povești de viata, strada, trăiri personale etc. Cam despre ce ai putea tu sa vorbesti? Filmele de pe protv? Sau sa plângi in "piese" după pasarici?

| Bogduu1502 explică (pentru BuLaNNNeL):

Frate, am intrebat cum imi pot imbunatatii flow ul si muzicalitatea versurilor, stiu si eu cu ce se mananca rap-ul asta si da, am compus piese care ma reprezinta ci nu despre ce vad pe la tv si posterioarele fetelor. Vezi ca esti pe langa subiect bro

| yustme a răspuns (pentru Bogduu1502):

Buna. Părerea mea e sa te uiți un pic pe YouTube și depinde ce stil de rapper ai. Nu știu eu prea multe de asta dar de când mă știu am ascultat Eminem și bug mafia și etc.