| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce cărți de sănătate ați citit sau citiți? Și ce părere aveți despre ele?
Eu azi mă apuc sa citesc încet încet cărțile de sănătate pe care le-am cumpărat. Vreau sa incep sa îmi îmbunătățesc sănătatea, am anumite probleme.
Citat foarte adevărat:Sănătatea nu e totul dar fara sănătate nu ai nimic

1 răspuns:
| Scorillo a răspuns:

Sanda Marin - ca sa nu ne otravim sau sa ne intoxicam - doamne fereste.
Prospecte de medicamente
Discursurile Ministrului sanatatii
Ce mai spune doamna Sosoaca despre sanatatea mintala a natiunii
Mai ales ca noi nu cmparam carti - mai bine cheltuim banii pe bautura si femei - sa moara dusmanii