| Adrian_Prigoreanu_1996 a întrebat:

Salutare,
A lucrat cineva cu firma Want 2 Work pentru Olanda?
As dori niște păreri legate de ei.

6 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Unde lucrezi prin ei?

| Adrian_Prigoreanu_1996 explică (pentru dinaprilie):

Osition: RT driver
Function description: Reach Truck driver (normal temperature) Veghel & Nieuwegein: Driving the pallets around the warehouse.

Place of work: Nieuwegein

| dinaprilie a răspuns (pentru Adrian_Prigoreanu_1996):

Bravo tie.o arzi linistit pe reach truck..eu am lucrat cu covebo. Pt mine a foat totul ok. Ore de munca, bani, cazare etc..succes

| Adrian_Prigoreanu_1996 explică (pentru dinaprilie):

Sa înțelege ca e de bine sau?

| dinaprilie a răspuns (pentru Adrian_Prigoreanu_1996):

Ce? Firma ta? Nu stiu! Ce lucrezi? Da..banuiesc ca ai peste 10 euro brut cazare si transport?

| Asiral95Larisa a răspuns (pentru Adrian_Prigoreanu_1996):

Buna! Încă lucrezi cu ei? Am și eu certificat și experiența pe reach truck, și as vrea sa gasesc un job in Olanda dacă ma poti ajuta cu câteva detalii despre experiența ta cu ei ți-aș mulțumii?