| FlorinRKO a întrebat:

Salutare!
Am 18 ani și sunt pe cale să termin liceul, dar cea mai mare problemă e că, încă nu m-am decis ce voi face mai departe și vreau niște păreri.
Aș vrea să mă pot întreține singur, imediat ce părăsesc băncile școlii.
P.S: dețin permis de conducere categoria B, dacă ajută la ceva

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta orice loc de munca decent, dupa ce termini, si stai acolo pana cand iti vine alta idee.
Succes!

3 răspunsuri:
| FlorinRKO explică (pentru NoTurbinaNoGood):

O să țin cont
Mulțumesc!

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa tragi tare sa-ti iei BAC-ul, ca sa ai sanse sa-ti gasesti un loc de bunca decent, ca fara BAC nu te angajeaza nimeni, decat ca necalificat.

| Donsavas a răspuns:

Ia ti bacul, fa o postliceala sau inscrie te la o facultate! Poate intri la buget, daca te pricepi la ceva.