| nuivoiesăspun a întrebat:

Salutare!
Anul acesta aș dori să dau admitere la programul de licență la Facultatea de Drept de la Universitatea București, forma de învățământ ID.
Am o întrebare legată de AT-uri. Cum se organizează acestea? Nu găsesc nicăieri un orar afișat pentru ID, la zi este, dar pentru ID nu găsesc. Cam câte activități sunt pentru fiecare disciplină și când sunt programate de regulă?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci la secretariatul facultatii si îi întrebi, noi nu stim asa ceva