| AndreiBatman a întrebat:

Salutare, as fi curios, cu cat se intra la facultatea militara, cu ce medie aproximativ in bac si pe probe si "sau" ce probe sunt, va rog frumos ajutati-ma, chiar sunt foarte curios, dar nu stiu nimic si m-am gandit sa ma imformeze cineva aici, sa nu fac ceva greseli...multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe site-ul oficial al Academiei Militare care te intereseaza si acolo vei afla tot ce vrei sa stii privind admiterea, inclusiv mediile cu care s-a intrat anul trecut.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca intrii pe site-ul ATM si cauti admitere, vei gasi absolut toate informatiile de care ai nevoie. Trebuie doar sa cauti.