| wherrya69 a întrebat:

Salutare baieti. Stiti cumva un psiholog bun? Ma jucam recent si eu un joc numit Counter Strike Global Offensive, prescurtat CS:GO, si am dat leave din joc din greseala si mi-am luat cooldown de 7 zile si acum imi doresc sfarsitul zilelor si sa ma duc in locul meu de veci. Stiti cumva un psiholog bun care ma poate ajuta la punerea capatului acestor ganduri sinucigase, depresive si non-ok pentru mine?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Troll.

| doctorandus a răspuns:

Daca vrei sa te sinucizi pentru o pauza de jocuri, mergi la psihiatrie sau suna Salvarea.

| johnnny123 a răspuns:

Pentru că tot spuneai că ai nevoie de idei de conținut pentru YouTube, uite o idee: un video despre halul în care te poate aduce dependența de jocuri video.

| wherrya69 explică (pentru johnnny123):

Buna idee, multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la mișto întrebarea ta. Pierdere de timp și de bani să mergi la psiholog.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Clinica Hope sunt psihologi. Ai de unde alege