| Alex a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de instructor auto? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| martzian a răspuns:

Este o meserie frumoasa pentru cei carora li se potriveste. Mai mult, societatatea actuala va avea nevoie mereu de instructori auto bine pregatiti si capabili. Ca in orice domeniu, piata ii va selecta pe cei mai buni dintre cei mai buni.

| andru10best a răspuns:

Se castiga bine, mai ales cand se pica. Iti faci cum vrei tu programul. In concluzie este un job part-time bun.

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Se câştigă bine, dar trebuie să ai multă răbdare şi să fii priceput, să ştii cum să îl scoţi pe ăla ce conduce dintr-o încurcătură

| michaelaaa a răspuns:

Este o meserie draguta...tie trebuie sa iti placa daca vrei sa o practici... Funda?