| tectonik a întrebat:

AM luat examenul pentru a deveni instructor auto ce parere aveti? SINCER

Răspuns Câştigător
| anonymousxD a răspuns:

Este un lucru foarte bun, BRAVOO! happy

18 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sincer? Parere de rau pentru viitorii tai elevi...
Dar acum la modul serios, inteleg ca e greu cu memoratul, dar pentru a ajunge instructor nu ar trebui macar sa stii SA CITESTI un text de lege?
Daca exista macar un sambure de adevar in toata treaba, chiar nu ma mir ca tara asta a ajuns unde a ajuns.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vreau sa sper ca nu-i adevarat. De parca n-ar fi destui instructori tampiti pe lumea asta.
In orice caz, ti-ai schimbat tu nick-ul, dar intrebarile tale sunt absolut inconfundabile. Mai ai de invatat mult pana sa ajungi instructor auto. Dar, se pare ca ai timp destul.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa și? Ne-ai testat nouă vigilența ca să iei tu un atestat!
Și cu tirul ce faci?
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

FELICITARIIIIIII! ---- acu' ma dumiresc si eu de ce ne bombardai cu intrebari specifice noii tale calitati!

Sa fie intr-un ceas bun!

April
| April a răspuns:

Nu stiu absolut nimic despre tine, decat intrebarea asta; si, daca s-a intamplt ceea ce spui, nu pot decat sa te rog sa-ti instruiesti bine viitorii elevi.Nu de altceva, dar chiar ieri dimineata am injurat birjareste o tanara soferita de care era cat pe ce sa ma lovesc, si care, culmea, avea alaturi pe chiar instructorul ei auto.Asa incat, ai grija; si mai ales spune-le fetelor ca oglinda retrovizoare nu e pusa acolo pentru a te ruja!

| jony a răspuns:

Esti de belealaughingIeri intrebai: Cate indicatoare cunoasteti care reglementeaza prioritatea intr-o intersectie? Si acum esti instructorrolling on the floor)Ori ai invatat prea mult! Ori ai fumat prea mult!rolling on the floor

| cornculapte a răspuns:

Ce parere am putea avea? Sincer. Nu te cunoastem. Felicitari si da, e ceva sa ai permis pentru toate categoriile. Parca asta e una dintre conditii ca sa fii instructor, nu?

| tarziu a răspuns:

Bafta la cat mai multi clienti, spor la agatat tipe de 18 ani!

| pwp a răspuns:

bravoo

Răspuns utilizator avertizat
| emy a răspuns:

Ce pot sa-ti spun, decat:Felicitaaaaaaaari!

| baru a răspuns:

Sall. Daca este adevarat, cinste tie. Dar, trebuie sa stai bine cu nervii, si cu atentia distributiva. Bravo. Pa

| LittleandLiars a răspuns:

Felicitari happy Vezi ca vin la tine sa ma treci da?

| hiphopbeatz a răspuns:

Do I look like I care? sincer.

| ihaterain a răspuns:

Misto happy :d

| lolavanity a răspuns:

Felicitări!

| LNK a răspuns:

Ti-au murit si tie laudatorii?
Pai ce putem spune, felicitari. In rest?

| jidanu a răspuns:

Bravo dar te simti bazat sa incepi treaba? Test. Care sunt cele trei semne de circulatie la care esti obligat sa opresti.