| Ionicaestecher123 a întrebat:

Salutare!
Cine a cumpărat cursuri de Forex pe EURO USD mi-ar putea descărca și mi-e cursul tip pdf sau altfel dar în așa fel sa pot viziona tot materialul atât partea video cât și cea scrisă.
Daca da lăsați mi un Instagram sa va contactez.
Mulțumesc
Cer asta deoarece nu am cum sa fac rost de banii necesar pentru un astfel de curs, la vârsta mea

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie pe Google la căutare -Forex for dummies.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Primele lectii de invatat:
1. Cum sa-ti castigi primii bani?
2. In ce sa-ti investesti primii bani castigati, sa se multiplice?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt 100 de cursuri gratuite dacă știi engleză.

| Ionicaestecher123 explică (pentru sadrian46):

Dati-mi linkurile de la acele cursuri gratis.
Eu am citit ieri unul de la 0 la begginer 24 pagini 1 ora de material video.
Doar că îmi m-ai trebuie.
Precizez că știu engleza

| sadrian46 a răspuns (pentru Ionicaestecher123):

Scrie pe Google la căutare -Forex for dummies.

| MrAM a răspuns:

Eu iti propun sa inveti cum sa faci rost de bani pentru curs prima data. Si poate mai gasesti platforme de tranzactionare gen traiding 212 unde ai partea de demo si poti exersa cu bani virtuali. Bafta!