| IonutAlinn a întrebat:

Salutare, de curand am terminat liceul ( profil mate-info ) si m-am decis sa ma inscriu la Academia Tehnica Militara din Bucuresti insa nu stiu ce profil as putea alege astfel incat sa fiu avantajat. Am vazut ca se pune punctul pe matematica, fizica si informatica. Am citit cateva topicuri din anii anteriori insa nu mi-am facut o parere exacta. Daca este cineva care a terminat sau care este aici si ma poate ajuta cu un sfat as fi recunoscator, multumesc.

1 răspuns:
| Cosmina361 a răspuns:

In locul tau as merge tot la profil mate-info deoarece daca ai studiat in liceu asta, iti este mult mai usor daca alegi acest domeniu in continuare. Asta e opinia mea. Sper ca te-am ajutat