| buzz_3237 a întrebat:

Salutare. Din vara as vrea sa urmez scoala sanitara Carol Davila din Bucuresti(asistenti medicali generalisti). In timpul scolii as vrea si sa muncesc. Intrebarea mea este: cum se vor tine cursurile la aceasta scoala? E nevoie sa renunt la locul de munca pentru a face aceasta scoala? Chiar as vrea sa stiu mai multe detalii de aceasta scoala.de programul scolar. Eu sunt din Ploiesti si lucrez in Ploiesti.

4 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Cred ca cel mai bine ar fi sa te interesezi direct la aceasta Scoala Postliceala.
Pentru mai multe detalii, poti viziona link-ul:
http://www.scoalacdavila.ro/....../index.php
Mult succes,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa lucrezi in Ploiesti si sa faci o scoala care are cursuri la zi in Bucuresti. Fa la tine in Ploiesti si gata, exista destule scoli sanitare si acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.scoalacdavila.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey eu m-am inscris la Carol Davila poti sa te bagi al cursurile de dupa-amiaza acelea sunt pentru cei care lucreaza si nu pot ajunge diminteaza la cursuri. Succes