| Laur12345678 a întrebat:

Este cineva aici care a terminat Academia de Studii Economice mai exact pe profilul contabilitate? As vrea sa stiu cum este acest profil si daca ati reusit sa va angajati usor fie la stat sau particular si cum sunt salariile. PS: nu am nevoie de comentarii de genul "ASE e facultatea prostilor, o faci degeaba sau mai bine nu o faci deloc". Cei care spun chestia asta ori nu au reusit sa intre acolo ori au intrat dar au fost la cursuri odata pe luna. Multumesc anticipat!big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că e și greu să intri la ASE...nu, e facultatea geniilor. (nu făceam remarca asta dacă nu spuneai tu cine-s cei ce zic asta)

| Phantelul a răspuns:

Salut, iti recomand sa te uiti pe structura de invatamant al facultatii : http://planinvatamant.ase.ro/ si sa iti faci o idee ce vei studia acolo.