| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toata lumea...
Imi spuneti si mie niste siteuri unde pot face bani...

Va rog eu, daca tot stau pe internet 3-4 ore pe zi, macar sa fac si cv bani...
Astept raspuns, merci anticipat...

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Poți face bani dacă devii freelancer. Caută pe google sunt o mulțime de site-uri pentru freelanceri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci, astept si altele...

| costi900 a răspuns:

Hmm stiu si eu o metoda dar nu sunt sigur pentru ca nu am incercat dar am auzit doar de bine este o metoda de plata net prin card u trebuie sa vorbesti cu ei si sa ti deschis in pc un program numit BitCoin acesta face niste transactii pe net si u trebuie sa iti creezi un wallet pe care se strang niste sume nu chiar mari 5 euro dar totusi e cv si daca vrei sai pui pe card trebuie sa iei legaura cu ei de pe siteul respectiv se numeste BitCoin bft!

| unucavoi a răspuns:

Salut, uite iti las cateva linckuri mai jos:
http://dollarsincome.com/-290379.htm.
www.smart-click.ro/inv-qXShP8ipFMtm.
http:EarnPerRef.com/? invcod=95353.

Incearcale pe astea si vezi daca iti plac, pentru mine astea 3 sunt favorite.