| EusebiuRa a întrebat:

Salutare! Mi-as dori o reconversie profesionala. Recomandati-mi va rog o platforma online sau de preferat o institutie autorizata cu recenzii satisfacatoare care ofera cursuri de specializare in diferite domenii.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice universitate face cursuri de reconversie profesională. Decide-te ce și unde vrei și mai vorbim

| IceRope a răspuns:

AJOFM te va ajuta cu siguranță. Agenția o găsești și online și fizic. Trebuie doar să vrei cu adevărat. Îndrăznește!